BİZLER KİMİZ?

 

Mika Dış Ticaret Limited Şirketi olarak Türkiye genelinde birçok resmi kurum, kobi, büyük işletme, reklam ajansları ve organizasyon firmalarına, hizmet vermekteyiz. 8000 üzerinde değişik tip ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimizin %85 lik bölümü ithalat olup %15 lik kısmını ise ülkemizde fason olarak ürettirmekteyiz. İthalat konusunda firmamızın direk ithalat yaptığı belli başlı ülkeler; Çin, Almanya, Hollanda, İtalya, Güney Kore, Hindistan, Pakistan dır.

Ürünlerimizin hepsi cinslerine göre muhtelif süreli garanti kapsamındadır, Arızalı, kusurlu ürün tarafımıza iletildiğinde derhal yenisi ile değiştirilmektedir.

Ürünlerimizin seçiminde gerçek anlamda kaliteye çok önem vermekteyiz. Yıllık kusurlu mal olarak iade oranımız %0,02 dir.

İthalatta avantajlı olduğumuz üç ana başlık vardır.

  • Kalite kontrol ve zaman
    Ürünler, üretim aşamasında paketlenmeye kadar elemanlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Sürekli kontrol edilen ürünlerimiz gecikme yaşanmadan yükleme tarihinde taşıyıcı firmaya teslim edilmektedir.
  • Hava yolu ile ürünlerimiz 2-3 iş günü içinde günde AHL gümrüğüne gelmektedir, buda bizi en hızlı ürün teslimatı yapan firma konumuna yükseltmektedir.

İstenen her ürüne 4-7 gün içinde birebir numune ürettirebilmekteyiz. Bu çok özel bir üretim veya çok değişik bir tasarım olabilir.(Özel kalıp isteyen ürünler kapsam dışıdır)